ESMM Nedir?

ESMM Nedir

ESMM, bir diğer ifadesi ile elektronik serbest meslek makbuzları olarak adlandırılır. Bu makbuzların serbest meslek erbapları tarafından kontrol edilmesi, kullanılması ve işlevsel hale getirilmesi de zorunludur. Buna göre elektronik serbest makbuzları, esmm, için başvuru yapılması ve usulüne uygun biçimde kullanılması da önerilmektedir. Bilindiği üzere birçok sektörden, meslekten serbest meslek erbaplarına rastlamak mümkündür. Bu kişilerin tahsilat işlerini bir rapor haline getirmesi için başvurdukları serbest meslek makbuzları artık elektronik ortamda olup insanların daha kolay erişebilir bir hal almasını da sağlamaktadır.

Serbest meslek erbaplarının mutlak surette başvurmaları ve kullanmaları gerektiği serbest meslek makbuzlarının elektronik ortama taşınası onlara çeşitli imkanlar da sağlamıştır. Buna göre işlemlerini daha hızlı, pratik ve bir o kadar da verimli gerçekleştiren serbest meslek erbapları eskisine göre daha avantajlı konumdadır. 

Bu noktada serbest meslek erbaplarının kazanmış olduğu tahsilatların raporunu kolayca tutacağı, yöneteceği ve daha çok verim alacağı elektronik serbest meslek makbuzları için de başvurmaları ve bu paketleri satın almaları gerekmetkedir.

ESMM Özellikleri

ESMM, serbest meslek erbapları için kolaylığın tam adresi olarak tanım yapılabilir. Çünkü serbest meslek ile uğraşan kişilerin müşterileri ile olan münasebetleri, elde ettiği kazanımlar kayıt altına alınarak daha iyi bir profesyonellik oluşturulabilir. Buna göre serbest meslek erbaplarının sürekli olarak bu alanlarda aktif de olması gerekmektedir. 

Bu noktada ESMM onlar için bir fırsattır. Çünkü elden doldurmak ve kullanmak zorunda kaldıkları serbest meslek makbuzlarını artık elektronik ortamda üstelik istediği zaman kolay biçimde oluşturabilecek ve kullanabilecektir. Buna göre serbest meslek erbaplarının bu konuya olabildiğince hassas yaklaşmaları da gerekmektedir.

E-SMM için şu özellikler sıralanabilir:

  • İşlemleri daha hızlı yapılır,
  • Tahsilat işlemleri kolaylaşır,
  • Raporlama, yönetme yetkileri vardır,
  • Yasal düzenlemeye uygundur.

Bu gibi özellikleri bulunan serbest meslek erbaplarının sürekli olarak takip etmesi gerekmektedir. Bundan dolayı başta esmm.org firmamız olarak paketleri satın alabilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ESMM Kimler Faydalanabilir
ESMM Kimler Faydalanabilir

Serbest Meslek Makbuzu’dan Kimler Faydalanabilir

ESMM için herkes başvuruda bulunamaz ve kullanamaz. Bunun için serbest meslek erbaplarından biri olması gerekmektedir. Buna göre esmm için başvuruda bulunacak kişilerin bireysel olarak doktor, mühendis, mimar, terzi, kuaför, ayakkabı tamircisi, müşavir, mali müşavir ya da buna benzer bireysel olarak sürdürülen mesleklerden birine sahip olması gerekmektedir. Bu mesleklerden birinde görev yapıyorsanız için başvuru yapabilirsiniz.

İçi başvuru yapan bu kişiler işlerini online biçimde çok kolay ve hızlı biçimde gerçekleştirebilecek ve yine yasal düzenlemelere uygun olarak da hareket edecektir. Ayrıca stopaj yani gelir vergisi ve KDV ‘den ise sorumlu olacaklardır.

Böylesine imkanlı ve yasal kanunlara da uygun olan fırsatı değerlendirmek için siz de esmm’ye başvurabilir ve size uygun paketlerden birine sahip olarak çalışmalarınızı ilerletebilirsiniz.

Firmamızdaki Ayrıcalıklar Nelerdir

esmm.org olarak firamız sizlere en iyi serbest meslek makbuzları hizmetini sunmaktadır. Buna göre siz de firmamızda yer alan hizmet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara en iyi hizmetleri sunan firmamızda işinize göre en uygun paketler yer almaktadır. Deneme paketinden pro paketlere kadar birçok paketten faydalanabileceğiniz sistemimiz üzerinden çok kolay biçimde de yönetim yapabilir raporlama da gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi hizmetlerden yararlanacağınız web sitemiz üzerine kayıt olarak siz de paketlerinden kolayca yararlanın. Buna göre bizi tercih etmeniz durumunda sizlere en iyi hizmet vereceğimiz noktasında söz de veriyoruz.

Firmamıza yapacağınız başvuru neticesinde online olarak serbest meslek makbuzlarını yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar Sunuyoruz

Firmamız sizlere en iyi paketleri çok uygun fiyatlar karşılığında sunmaktadır. Buna göre siz de elektronik serbest meslek makbuzları için firmamızda yer alan paketlere göz atabilir ve istediğiniz işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu paketler sizlere en iyi imkanları da sunmaktadır. 

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak ve daha iyi bir işleyiş içerisinde olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlara son derece kaliteli hizmetler sunan firmamız üzerinden esmm makbuzlarını yasal düzenlemelere uygun biçimde doldurabilir, yönetebilir ve işlerinizde kullanabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve daha iyi bir hizmet almak için firmamıza bekleriz.

Esmm.org u Şimdi Deneyin…

Softmed Yazılım Güvencesi ile…

Leave A Reply